Remonty i wykończenia

narzedzia-budowa-remont

Remont to etap którego wiele osób pragnie unikać, czasem do takiego stopnia, że zwyczajnie zostaje w tym samym wnętrzu przez kolejne długie lata. A jeżeli już się podejmuje, to zwykle nie jest to dobre doświadczenie.

Wielokrotnie czasochłonny proces angażujący zarówno w weryfikowanie prac ekipy remontowej, poprzez żmudne jeżdżenie po sklepach i zamawianie materiałów budowlanych, o których wiele z nas nie ma pojęcia.

CZY TAK NIE JEST?!

Właśnie dla Państwa jesteśmy jedną Firmą, która zaprojektuje nowoczesne wnętrze i zadba o jego najwyższą jakość wykończenia – dopasowując zarówno do Państwa oczekiwań i preferencji oraz określonego przedziału budżetowego.

Z nami Remont nie będzie trudnym doświadczeniem. Wystarczy by dobry projekt wykończyła sprawdzona ekipa, a profesjonaliści dopilnowali całkowitej Państwa inwestycji.

poznajmy sie 3

Wylicz wstępny koszt za wykonanie remontu twojego wnętrza

Remont

Generalny remont mieszkania wtórnego lub wykończenie mieszkania ze stanu surowego zamkniętego
Ilość
Dodatkowe parametry

Wykonamy już za: _

Wykończenie

Od stanu deweloperskiego z podciągniętymi i osadzonymi instalacjami
Ilość
Dodatkowe parametry

Wykonamy już za: _

Jak przebiegają etapy remontu?

1

Inwentaryzacja

na wstępie dokonujemy dokładnych pomiarów i inwentaryzacji pomieszczeń. Oceniamy stan techniczny oraz możliwości adaptacyjne. Weryfikujemy sprawność wszelkich instalacji: elektrycznej, grzewczej, wodno-kanalizacyjnej, gazowej i pełnej hydrauliki. Weryfikujemy suchość ścian, czy też ich strukturę oraz podłoże. Dokładna Inwentaryzacja pomoże nam oszacować koszty remontu i jednocześnie poznać Państwa potrzeby i preferencje do zmian swojego wnętrza.

2

Propozycja współpracy i oferta

na tym etapie przedstawimy szczegółową ofertę dopasowaną do Państwa preferencji i określonego budżetu oraz przygotujemy w tym dwie oferty łącząc ofertę z Profesjonalnym zaprojektowaniem wnętrza. Po przedstawieniu oferty Państwo decydując się na współpracę są zabezpieczeni umową z wykonawcą oraz wyszczególnionymi etapami zarówno prac remontowych, jak i rozliczeń i terminów.

3

Zmiana funkcjonalności

gdy rozpocznie się remont, ekipa początkowo dokonuje opróżnienie lokalu z rzeczy które przeznaczone są do wyrzucenia, tym samym zmieniając rozmieszczenia, układ - burząc ściany i opróżniając lokal z wszelkiego typu odpadów i gruzu.

4

Remont

to etap procesu, który odpowiada za wykonanie wszelkich prac uwzględniając projekt bądź koncepcję naszego wnętrza. Na tym etapie są Państwo wstanie spokojnie obserwować postępy prac, ewentualnie angażując się w dalsze etapy.

5

Wykończenia

etap żmudny, pracochłonny, czasochłonny - ale dla Państwa najważniejszy. To ten etap jest jednym z ważniejszych etapów, który ostatecznie ukaże wysoki poziom wykończenia remontowanego wnętrza.

Co nas wyróżnia?!

20140425epitoipar-lakaspiac1
  • Robimy remonty nie do poznania !
  • Podejmujemy się trudnych i skomplikowanych zmian
  • Jesteśmy profesjonalistami i z pasją wykonujemy każdy remont !
  • Z nami mają Państwo gwarancję ukończenia remontu z jedną ekipą !
  • Cena na umowie jest ceną gwarantowaną – nie doliczamy żadnych „dodatkowych robót” jak robi wiele firm budowlanych
  • Udzielamy bezpłatnych profesjonalnych porad na etapie remontu