Projekty wnętrz

ZAPROJEKTUJ SWOJE WNĘTRZE WSPÓLNIE Z NAMI

Jak przebiega proces projektowania?

POZNAJMY SIĘ

Jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno telefonicznie, osobiście jak i on-line. Skorzystaj z najlepszej dla siebie formy kontaktu i zdobądź się na ten pierwszy krok. Umów się na spotkanie, na którym dokonamy Inwentaryzacji lokalu mieszkalnego, dokonamy pomiarów oraz fotografie. Wspólnie omówimy Państwa upodobania, oczekiwania i preferowany charakter wykończenia.

PRZEDSTAWIENIE UKŁADU FUNKCJONALNEGO

Po dokonaniu inwentaryzacji oraz rozpoznania Państwa potrzeb sporządzimy dwie propozycje układu funkcjonalnego wnętrza, uwzględniając wszelkie zmiany, ściany działowe i umieszczenie mebli. Z przedstawionych dwóch projektów wybiorą Państwo najbardziej odpowiedni do własnych potrzeb i preferencji, na nim będziemy tworzyć dalsze etapy projektu.

WIZUALIZACJE 3D

Na tym etapie tworzymy dla Państwa wymarzone wnętrze. Etapy rysunków, następnie dobieranie odpowiednich kolorów, materiałów i struktury wykończenia - tworzymy Profesjonalne Projekty Wizualizacje 3D odzwierciedlające stan Państwa wnętrza po remoncie i wykończeniu.
Wizualizacje tworzone są najnowszą metodą renderingu profesjonalnego w użytym najlepszym programie do projektowania wnętrz tylko dla Profesjonalistów. Państwa projekty będą fotorealistyczne.

RYSUNKI TECHNICZNE I KOSZTORYS

Po zaakceptowaniu całkowitego projektu - udział Państwa w naszym projektowaniu się zakończył ! Teraz nasza kolej - etap tworzenia najważniejszych elementów bez których ekipa remontowa nie wykończy wnętrza. Rysunki techniczne pokazujące zarówno układ kładzenia podług, malowania ścian, układania płytek czy paneli. Na rysunkach wykonawcy znajdą również wszelkie parametry i pomiary dotyczące zaprojektowanej łazienki czy kuchni, a także wszelkich instalacji elektrycznych, hydraulicznych, grzewczych, wodno - kanalizacyjnych i pełnego zakresu oświetlenia, gniazd elektrycznych czy włączników.
Po stworzeniu Rysunków wykonamy pełny kosztorys zakupów wykończeniowych i użytych w projekcie materiałów.

NADZÓR AUTORSKI

Dla osób wymagającyh i nie mających czasu pilnować swoich inwestycji, lub zwyczajnie zainteresowanych finalnym efekte końcowym - do dyspozycji jesteśmy MY.
Przypilnujemy aby wykończone wnętrze było wykonane zgodnie z założeniami i pełnym projektem.

SUKCES I ZADOWOLENIE !

ZAMÓW JUŻ DZIŚ SWÓJ PROJEKT WNĘTRZ – TYLKO U NAS W 100% ON-LINE

UKŁAD FUNKCJONALNY + RZUTY

 • Przedstawienie pomysłu
 • Koncepcja układu pomieszczenia
 • Rzuty pomieszczenia
 • Zastosowanie zmian / burzenie ścian i stawianie nowych ścian działowych

Tylko 29 zł / m²
1
Oblicz cenę: Ilość

PROJEKT KONCEPCYJNY + WIZUALIZACJE 3D I UŻYTE MATERIAŁY

 • Układ funkcjonalny
 • Rzuty pomieszczenia
 • Zmiany: burzenie / stawianie ścian działowych
 • Profesjonalna aranżacja wnętrza
 • Dobór materiałów / struktur / kolorystyki
 • Wizualizacje 3d

Tylko 45 zł / m²
2
Oblicz cenę: Ilość

PEŁNY PROJEKT KONCEPCJI I WIZUALIZACJI 3 D + PEŁNY PROJEKTY WYKONAWCZY KOSZTORYS

 • Pełny projekt – UKŁAD FUNKCJONALNY
 • Pełny Projekt – WIZUALIZACJI WNĘTRZ
 • Przedstawienie dokumentacji technicznej dla wykonawcy
 • Pełny kosztorys użytych elementów we wnętrzu

Tylko 65 zł / m²
3
Oblicz cenę: Ilość

JAK ZAMAWIAĆ?

1

Skontaktuj się z nami bądź oblicz m2 swojego wnętrza i wybierz odpowiedni dla siebie wariant projektu. Wpisz ilość i ZAMÓW PROJEKT. Dokonaj płatności on-line.

2

Dla przyspieszenia etapów realizacji -> prześlij w załączniku zdjęcia wszystkich pomieszczeń oraz pomiary. Jeżeli takich nie posiadasz, bądź nie wiesz jak wykonać - przyjedziemy do Ciebie lub wyślemy pełną instrukcję na e-mail.

3

W ciągu 24h skontaktujemy się z Państwem w celu omówienia szczegółów i Państwa potrzeb oraz preferencji wykończenia danego wnętrza.

4

Na każdym etapie pracy będą Państwo mieć możliwość kontaktu z Projektantem oraz profesjonalnej porady.

5

Zamawiając projekt w Naszej Firmie - otrzymają Państwo dobrą ofertę zabudowy kuchennej jak również rabat na ekipę remontową.